آمار سال نو میلادی - کوچه خلوت دل

 
سال نو میلادی
ساعت ۸:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/٧  

نمی دونم تا حالا شده این موقع سال گذرتون به خیابون میرزای شیرازی بیفته؟

راستش یکی از سرگرمیهای من هر سال ،قبل از کرسیمس رفتن به اونجاست و دیدن وگشت زدن داخل مغازه هایی که خیلی زیبا و با سلیقه تزئین شده اند . همه جا پر از رنگ قرمز و طلایی ست و انواع و اقسام عروسک های بابا نوئل که به نظر من هر سال زیباتر میشن .

البته برای دوستانی که خارج از کشورند این چیز ها خیلی عادیه ولی برای مائیکه دور و برمون پر از دود و رنگهای خاکستری و کدره ،بودن این مغازه ها و رفتن بهشون غنیمته .منکه کلی شاد میشم و انرژی میگیرم .

پیشنهاد میکنم اگه تا حالا این فرصت رو پیدا نکردید امسال تا دیر نشده و این چند روز باقی مونده سری به اونجا بزنید . فکر کنم شما هم خوشتون بیاد . فقط یادتون باشه به دیدن ویترین مغازه ها کتفا نکنید . چون اکثرشون داخل مغازه یک عالمه اجناس تزئینی و جاشمعی های فوق العاده دارند که تو ویترین نگذاشتند .

برای من جالبه که تو این ایام هر وقت وارد مغازه ای میشم میبینم پر از مسلمون هاست . یعنی فکر میکنم ماها تو این روزها بیشتر میریم سراغ این مغازه ها واسه خرید

شوهر من یه همکاری داره که دختر جوان مسیحیه . خیلی هم مهربون و با شخصیته . ما هر سال برای یادبود میریم و یک هدیه کوچولو براش تهیه میکنیم و البته من هم خیلی نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم و یه چیزی هم برای خونه میگیرم .

امسال هم خیلی از این جاشمعی خوشم اومد و حالا مهمون خونه ما شده ( راستش دو تا جاشمعی برنزی معرکه دیدم که عاشقشون شدم ولی گرون بودن و از اونجائیکه غرغرخان اخمهاش شدیدا تو هم بود ! جرات نکردم اونها رو بردارم ) مژه

 

اینم چند تا عکس از مغازه ها تا شماهم سر ذوق بیایید. کریسمس مبارک.

        


کلمات کلیدی: