آمار تعطیلات - کوچه خلوت دل

 
تعطیلات
ساعت ٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۱٦  

چه کردید با تعطیلات؟ خوش گذشت؟ خوب استراحت کردید؟ .البته واسه امثال من که دایم تو خونه اند چند روز تعطیلی معنی و جذابیتی نداره ولی قطعا واسه کارمند ها خیلی جذابه .

من که از این تعطیلی های پی در پی چیزی نفهمیدم . همون کارهای روزمره و تکراری به اضافه اینکه حضور مداوم غر غرخان هم بهش اضافه میشه .

از اونجاییکه شرکتشون پنچشنبه ها تعطیله ،من یک روز بیشتر از بقیه از حضور شوهرم تو خونه محظوظ میشم .این هفته هم که به طور ویژه شنبه هم تعطیل بودن و چهار روز تو خونه بود.

همیشه میگم که تعطیلات طولانی وقتی خوبه که آدم بخواد بره مسافرت و گر نه تو خونه موندن نتیجه ای جز کسالت و به پر و پای هم پیچیدن نداره.

البته این قضیه شامل علی نمیشه که نهایت لذت رو از حضور پدرش میبره و خدایی هم اون خیلی به دلش راه میاد.

پنجشنبه که همش تو خونه بودیم و صبح تا ظهرکه غرغرخان مشغول تر تمیز کردن ماشینش بودوباقی وقتش هم به بازی با علی گذشت و من هم برای خودم میچرخیدم. جمعه عصری هم برای اولین بار رفتیم بوستان که راستش اصلا خوشم نیومد و اون چیزی که فکرشو میکردم و شنیده بودم نبود.از آخر شبش هم که حال علی دوباره خراب شد وما عملا بی خواب شدیم تا الان.

شنبه صبح هم که شوهرم رفت دنبال کارهای بانکی و عقب افتاده اش ومن علی هم تو خونه بودیم . ولی شبش دوباره حرف مامان و رفتنشون و همون موضوعات قدیمی رو پیش کشید و باز شروع کرد به بد وبیراه گفتن . منم اولش جوابش رو ندادم ولی باز عصبانی شدم . نمی دونم تا کی باید تاوان کار اونها رو من پس بدم . تازه آقا یادش افتاده که بودن اونها تو این شهر خوب بوده و به دردش میخورده . چپ و راست تا بهش از موضوعی سخت میگذره ،وصلش میکنه به رفتن اونها و دق و دلیش رو سر من در میاره .

خلاصه که هر چند روز یکبار باید برگرده سر خونه اولش . هر دفعه با خودم عهد می بندم که سر این قضیه باهاش جر و بحث نکنم و ساکت باشم ولی اون وقتی سکوت منو میبینه بیشتر پیش میره .

یکشنبه هم مثل روز های قبل بود فقط شبش رفتیم ابمیوه هایدا تو قلهک که خیلی آبمیوه هاشو دوست دارم .

امشب هم قراره جواب آزمایش های علی رو ببریم به دکتر نشون بدیم .امیدوارم که نتیجه ای بگیریم . یقینا باید از امشب دوباره چرک خشک کن تازه ای براش شروع کنیم چون سر و کله اش بد جوری بهم ریخته.

راستی کسی میتونه بگه واسه اینکه موی فر شده وز نکنه چی استفاده کنیم؟ از چه محصولی با چه مارکی؟ ممنون


کلمات کلیدی: